2 Groene Haltes in onze gemeente

Dit item is verlopen op 15-10-2018.
Afbeelding: Routebord bij de Groene Halte in Putte

Wandelaars kunnen nu makkelijker met de bus naar de mooiste natuurgebieden van Brabant reizen. Provincie Noord-Brabant, Routebureau Brabant en openbaar vervoerders Arriva en Hermes introduceren negen Groene Haltes. De Groene Haltes liggen vlakbij bekende Brabantse natuurgebieden en zijn het ideale startpunt voor een wandeling. Groene Haltes zijn te herkennen aan het groene label op het haltebord. In onze gemeente zijn er twee aangelegd.

Elke Groene Halte heeft een informatiepaneel, waarop de wandelknooppunten in het natuurgebied te zien zijn. Pijlen wijzen de wandelaar vanaf de bushalte de weg naar het knooppuntennetwerk.

In onze gemeente zijn ook twee groene haltes langs de Putseweg (N289): Nabij de Postbaan in Ossendrecht en bij de Krommeweg in Putte.

Meer informatie: www.visitbrabant.com/groenehalte en op www.bravo.info/groene-haltes.

Pagina opties