Samenstelling college van B&W

Per 31 mei 2018.

drs. J.J.C. (Steven) Adriaansen

J.J.C. Adriaansen
contactgegevens en taken drs. J.J.C. (Steven) Adriaansen
FunctieBurgemeester
Telefoonnummer0164 - 61 11 03
E-mailadress.adriaansen@woensdrecht.nl
Taken

voorzitter van de gemeenteraad

J.P.M. (Hans) de Waal

J.P.M. de Waal
contactgegevens en taken J.P.M. (Hans) de Waal
FunctieWethouder
Telefoonnummer0164 - 61 11 04
E-mailadresh.de.waal@woensdrecht.nl
Taken

1e loco-burgemeester

Politieke partijABZ (Algemeen Belang Zuidwesthoek)

L.G.M. (Lars) van der Beek

L.G.M. van der Beek
contactgegevens en taken L.G.M. (Lars) van der Beek
FunctieWethouder
Telefoonnummer0164 - 61 11 04
E-mailadresl.van.der.beek@woensdrecht.nl
Taken

2e loco-burgemeester

Politieke partijABZ (Algemeen Belang Zuidwesthoek)

ing. J.M.A. (Jeffrey) van Agtmaal

J.M.A. van Agtmaal
contactgegevens en taken ing. J.M.A. (Jeffrey) van Agtmaal
FunctieWethouder
Telefoonnummer0164 - 61 11 03
E-mailadresj.van.agtmaal@woensdrecht.nl
Taken

3e loco-burgemeester

Politieke partijCDA

dr. H.S. (Henk) Kielman

H.S. Kielman
contactgegevens en taken dr. H.S. (Henk) Kielman
FunctieWethouder
Telefoonnummer0164 - 61 11 03
E-mailadresh.kielman@woensdrecht.nl
Taken

4e loco-burgemeester

Politieke partijVVD

A.P.E. (Annette) Baart MBA

A.P.E. Baart MBA
contactgegevens en taken A.P.E. (Annette) Baart MBA
FunctieSecretaris
Telefoonnummer0164 - 61 11 04
E-mailadresa.baart@woensdrecht.nl
Taken

Algemeen directeur gemeentelijke organisatie

Pagina opties